Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocykliści zderzyli się z bmw

Utworzony przez kylo, 21 lipca 2008 r. o 13:36 Powrót do artykułu
zatroskana napisał:
współczyje bardzo rodzinie chłopaków a w szczególności Krystianowi który zostawił żone z dzieckiem i na dodatek w ciąży ogromne współczucie dla niej bo teraz ona cierpi za troje!!!
ludzie opanujcie sie co wy wypisujecie jak ktos nie wie co napisac niech nie pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszma bardzo ale skad ty sobie wymyslilas ze Krystian ma zone i dziecko..jestem jego kuzynka i rozmawialam znim w dniu wypasku i powiedzial mi ze nie ma zadnej dziewczyny..takze jak moze miec Żone i dziecko??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinasasiadprzyjaciel Kolegow szukasz????z Chrusliny jestes??? Jak tak daj nazwisko...wymyslac bzdury o zmarlych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich.... Bardzo współczuję rodzinom i przyjacielom Tych chłopców....To ogromna tragedia.... czytam te forum i stwierdzam, że każdy próbuje przekonać innych do Swojej racji.... Jedni piszą że to wina Artura drudzy tych motocyklistów... Tak naprawdę nikt nie wie nie wie jak to było... Pozwólcie że policja wyjaśni tą sprawę i nie podajcie fałszywych opini.Popieram kolegę który powiedział, że oficjalna stronę tego zdarzenia dowiemy sie na koniec śledztwa. Oczywście macie prawo przedstawiać Swoje zdania... Bardzo mi szkoda tych chłopaków.... Byli młodzi, mieli praktycznie całe zycie przed sobą.... ale jak również tego chłopaka z BMW... Nikt nie wie jaki wyrok dostanie... ale ta świadomość zabicia ludzi jest też naprawdę straszna..bedzie sie musial z nią borykać całe życie... Rodzina przeżywa traume a ten chłopak co musi czuć?????? postawmy sie również na jego miejscuuu... ps.. używacie wulgarnych słów (i to nieraz bardzo wulgarnych).... Forum jest po to by podyskutować wyrazić swoją opinie na temat tego wypadku...nie musicie aż tego tak przeżywać..:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
Marcinasasiadprzyjaciel Kolegow szukasz????z Chrusliny jestes??? Jak tak daj nazwisko...wymyslac bzdury o zmarlych...
tak jak prosisz Marcin Chyla 198 Conway crescent, Perivale Greenford ub6 8jf london, czytaj uwaznie, moj post powyzej odnosi sie do poprzedniego postu, jak jeszcze ktos ma cos przeciwko Krystianowi moge podac moj numer telefonu ale tylko gdy ktos sie odwazy przeslac swoje daane na moj email info@eccohomes.co.uk, Krystian był i bedzie moim przyjacielem mieszkalismy przez prawie 3 lata obok siebie przez dwa pod jednym dachem przez pół roku w jednym pokoju, w moim domu przed odjazdem do Polski był dzien w dzien pozegnaniom nie bylo konca, tak jesli ktos ma jeszcze cos przeciwko niemu jeszcze jakies "ale" prosze bardzo, zawsze moge spotkac sie z kims kto ma cos do powiedzenie, kochalismy go jak "brata", przyjaciela, wujka wiec przestan mi tu q..wa pi...lic jakies glodne kawalki, zeby dla wszystkich bylo jasne Krystian nie mial zony i dzieci, kochal tylko jedna dziewczyne i jak sam powtarzal bedzie na nia czekal az do smierci Krystian nie byl pijany Krystian nie pozyczyl tego motoru kupil go za wlasne pieniadze Biaaaaaaaaaaaaly co tu qwa narobiles
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSC napisał:
Marcinasasiadprzyjaciel Kolegow szukasz????z Chrusliny jestes??? Jak tak daj nazwisko...wymyslac bzdury o zmarlych...
tak wiec drogi gosciu przeczytaj uwaznie posty to zrozumiesz, ze nic na temat Bialego nie wymyslilem i jedyne co - to probowalem sprostowac post ,,zatroskana" , takze czekam na twoje przeprosiny bez wzgledu na to kim jestes i prosze jeszcze raz nim cos glupiego napiszecie pomyslcie dwa razy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś odbył sie pogrzeb marcina ;( straszna tradediaaa, zal, smutek i wiele wylanych łez. tłum młodych ludzi wspaniali koledzy ktorzy byli z nim w ostatniej drodze i tak ciezko im było sie z tym pogodzic ze jedn z nich musiał odejsc..... nigdy wiecej takich pogrzebow ;( ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek oczywiście już ci powiem kto spowodował wypadek..wypadek spowodował ARTUR.S sa na to dowody i jest świadek ..takze już mi nikt nie bedzie wmawiał ze Artur.S jest niewinny..oby spedził w więzieniu całe swoje życie!!!!..chociaz z tego co wiem to tatusia ma nadzianego ale i tak to nic mu nie pomoże..i do wszystkich tych ktoży twierdza ze Krysian z Marcinem rzucali w auta puszkami i byli bez kasu powiem ze pomyliliście sobie motory i osoby..ci któzy rzucali tymi puszkami i ktoży byli pijani i jechali bez kasku zostali juz wczesniej złapani przez policje..To Artur zjechał na pas Krysiana i Marcina..i w dodaku jeszcze we krwi tego pijaka wykryli 1.4 promili alkoholu..niestety juz donas nie powroca Krysian[*] i Marcin[*]ale za to mieli przepiekne pogrzeby..przyszli duzo ludzi ktoży bardzo kochali tych twoje chlopakow..spoczywajcie w pokoju[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuzynka napisał:
Misiek oczywiście już ci powiem kto spowodował wypadek..wypadek spowodował ARTUR.S sa na to dowody i jest świadek ..takze już mi nikt nie bedzie wmawiał ze Artur.S jest niewinny..oby spedził w więzieniu całe swoje życie!!!!..chociaz z tego co wiem to tatusia ma nadzianego ale i tak to nic mu nie pomoże..i do wszystkich tych ktoży twierdza ze Krysian z Marcinem rzucali w auta puszkami i byli bez kasu powiem ze pomyliliście sobie motory i osoby..ci któzy rzucali tymi puszkami i ktoży byli pijani i jechali bez kasku zostali juz wczesniej złapani przez policje..To Artur zjechał na pas Krysiana i Marcina..i w dodaku jeszcze we krwi tego pijaka wykryli 1.4 promili alkoholu..niestety juz donas nie powroca Krysian[*] i Marcin[*]ale za to mieli przepiekne pogrzeby..przyszli duzo ludzi ktoży bardzo kochali tych twoje chlopakow..spoczywajcie w pokoju[*]
"kuzynko" Twoja osobista tragedia przysłoniła Ci fakty. Nie znam nikogo z uczestników tego wypadku więc jestem całkowicie neutralny. Napisze co wiem. Nie 1,4 promila jak piszesz a 0,7 co nie zmienia faktu ze nie powinien prowadzić samochodu w takim stanie. Co do winny to nikt do tej pory nie został oskarżony. Artur S. nie został zatrzymany i w tej chwili odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu. To sie może zmienić gdy biegli ustalą przebieg wypadku. Nie raz widziałem jak szalał po Opolu tą swoja BMW-icą nie zwracając uwagi na ludzi. Co do Twojego kuzyna to tego dnia przed wypadkiem był w Kluczkowicach i na pewno nie po to by posiedzieć sobie na molo. Nie wiem czy wiesz ale szukał tam guza. Nie wiem czy nadal bedziesz tak bezszczelnie naginała i manipulowala faktami jak sie okaże, że kuzyn był pijany. Wtedy wszystko sie zmieni. Wiec nie bądz taka pewna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże ludzie!!!! co WY piszecie!!!!! wymyślacie SoBie jakieś bzduryy.... Dziewczynooo zobacz Sobie na stronę Głowną Policji i nie kometuj tak ostro.... Piszesz głupoty bezsensowne....!!! jak poprzednik napisał nikt narazie NIE jest winny... Śledzwtwo w toku!!!! wiec zaczekajcie na KONieC śledztwa i nie piszcie głupot wyssanych z palca...!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz niema o czym mowic przestancie plesc glupoty tylko oni wiedza jak bylo ale oni niezyja i to ze sie wyzywacie nawzajem niezwruci im zycia zostaje nam sie modlic i zostawcie juz ich bo niedlugo to sie w grobie beda przewracac. kazdy kto ich znal to ich kocha. macie zdjecie krystiana?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meg!088 napisał:
Hugo!!!!!koleś głupi jestes jak but, jak bym cię teraz spotkała to bym ci napluła w twarz ale na takiego typa jak ty szkoda nawet mojej śliny na takiego śmiecia jak ty i nie wypowiadaj sie!!!!!!!!!!!!! dla Magdy a dla twojej wiadomości motor nie był pożyczony to nie pisz na necie takich glupot deb***ko!!!! a kierowca w bmw w nich wjechał dlatego zgileli przez 19 letniego dupka który był pijany. Dla ciebie gnoju jak to przeczytasz mam nadzieje ze do konca życia bedzie dreczyło cie sumienie bo szczerze ci tego życze śmieciu!!!
Ty ku*** wiesz jak to bylo jak tek ziomek co w bmw byl to ku*** moj sasiad to nie gadaj mi tu glupot jak bylo i przestan pier***ic bo mnie to wku***a jak ktos pier***i i nie mowi prawdy jak oni ku*** na pawce byli i jeszcze widzialem jak pili. Mi ku*** szkoda ich rodziny ich mi nie szkoda jak byli poje***i chceli sie zabic to sie zabili jak oni musieli popier***ac ja tak bmw skasowali a dozwolone jest 90 no to nie pier*** glupot bo mnie to wku***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bliska znajoma napisał:
juz niema o czym mowic przestancie plesc glupoty tylko oni wiedza jak bylo ale oni niezyja i to ze sie wyzywacie nawzajem niezwruci im zycia zostaje nam sie modlic i zostawcie juz ich bo niedlugo to sie w grobie beda przewracac. kazdy kto ich znal to ich kocha. macie zdjecie krystiana?
A ja znam goscia co jechal przed bmw jego kolega i ku*** w niego narpierw chcieli wjechac ale zdazyl uciec na popocze a ten w bmw juz nie widzial i przypier***ili w niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolllllllllllsds napisał:
A ja znam goscia co jechal przed bmw jego kolega i ku*** w niego narpierw chcieli wjechac ale zdazyl uciec na popocze a ten w bmw juz nie widzial i przypier***ili w niego
sluchaj synu policja potwierdzila ze Krystian nie byl pijany, ale wy wiecie swoje jasne. chcieli sie zabic ty to dopiero jestes pier......niety, jak jestes taki twardy w swoich wypowiedziach to sie przedstaw, a nie chronisz sie za parawanem jaki stwarza ci internet, oj tchorz to ty nie przecietny, urazilem cie to bardzo dobrze moze teraz chcialbys cos napisac naublizac prosze bardzo, chcesz wiedziec kim jestem zrobione poczytaj uwaznie posty to znajdziesz moje imie nazwisko adres mocny w gebie to ty jestes ale jak przychodzi co do czego to pewnie robisz w majty i tylko smrod po tobie zostaje MCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcinsasiadprzyjaciel napisał:
sluchaj synu policja potwierdzila ze Krystian nie byl pijany, ale wy wiecie swoje jasne. chcieli sie zabic ty to dopiero jestes pier......niety, jak jestes taki twardy w swoich wypowiedziach to sie przedstaw, a nie chronisz sie za parawanem jaki stwarza ci internet, oj tchorz to ty nie przecietny, urazilem cie to bardzo dobrze moze teraz chcialbys cos napisac naublizac prosze bardzo, chcesz wiedziec kim jestem zrobione poczytaj uwaznie posty to znajdziesz moje imie nazwisko adres mocny w gebie to ty jestes ale jak przychodzi co do czego to pewnie robisz w majty i tylko smrod po tobie zostaje MCH
Ty słuchaj synku, taki jesteś odważny bo siedzisz sobie na wyspach. O całej sprawie tak naprawde gówno wiesz, pewnie tylko z subiektywnych relacji swojej rodziny. Pokaż mi dowody na to że policja potwierdzila że kierujący motocyklem nie był pijany o ile takie masz. Na stronie KPP Opole Lubelskie nie ma o tym ani słowa, ale pewnie ty masz tam swoich ludzi, którzy zdają Ci codziennie relacje. Pewnie nawet nie wiesz kto tą sprawę prowadzi. Ja nikogo nie osądzam. Biegli stwierdzą jak przebiegł ten wypadek. Wstrzymaj się więc z Twoimi głupimi tekstami "odważny" sąsiedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kolega co jechal w bmw ja sie ku*** znim znam od dziecka myslisz ze ja w gebie aby mocny jestem i tu sie grubo mylisz nie znasz faktow to nie pier*** widzialem jak pili ku*** czaisz to ja w szpitalu bylem u niego co ma z ta noga powiedzial mi jak bylo 2 kolega co jechal przednim ku*** tez go znam od dziecka to ku*** nie gadaj on byl trzeźwi widzial jak bylo aby w lusterku iskry zobaczyl kolege bvronisz na 100pct widziales ze to ziomek w bmw w niego a tamte nie a widzisz a moj kolega widzial a powinni 90 jechac a nie 200 i co udowodnij mi to zreszta jak bedzie posprawie to sie dowiesz kto byl winien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolllllllllllsds napisał:
Ten kolega co jechal w bmw ja sie ku*** znim znam od dziecka myslisz ze ja w gebie aby mocny jestem i tu sie grubo mylisz nie znasz faktow to nie pier*** widzialem jak pili ku*** czaisz to ja w szpitalu bylem u niego co ma z ta noga powiedzial mi jak bylo 2 kolega co jechal przednim ku*** tez go znam od dziecka to ku*** nie gadaj on byl trzeźwi widzial jak bylo aby w lusterku iskry zobaczyl kolege bvronisz na 100pct widziales ze to ziomek w bmw w niego a tamte nie a widzisz a moj kolega widzial a powinni 90 jechac a nie 200 i co udowodnij mi to zreszta jak bedzie posprawie to sie dowiesz kto byl winien
Ludzie, skąd się biorą tacy analfabeci. To co kolego napisałeś nie da sie po prostu czytać. Stałeś w kolejce po piwo zamiast chodzić do szkoły?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Shr. napisał:
Tak niema sensu.ale siedzieć niepowinien pujść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie powinien siedziec? tak? a odwrócmy sytuacje gdyby to kierowca bmw zginoł przez pijanego motocykliste to chcielibyście żeby poszedł siedziec czy chodził sobie wolno jakby nigdy nic? Było by to troszeczke nie fer. Pod wpływem alkoholu nie sida się za kółko bez względu na to czy to jest motor czy samochód. Jest mi bardzo PRZYKRO z powodu tak tragicznej śmierci Marcina i Krystiana ponieważ znałam Marcina i nie ukrywam, że taka strata boli, ale nigdy nieodważyłabym się obwiniac kogokolwiek ponieważ mnie tam nie było. Prawde znają tylko chłopcy którzy zgineli i kierowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i świadek, kóry złożył zeznania. Jednak prawda jest taka, że trafiła kosa na kamień, bo środek szosy należy i do kierowców z przedłużeniem członka (BMW) i motocyklistów! Znam taki przypadek, w który podczas czołowego zderzenia motocykla z samochodem osobowym, kierowca motocykla wyszedł ze złamanym obojczykiem, natomiast kierowca samochodu osobowego umarł na miesjcu! Tak przy ozkazji, to zwsze zastanawiałem się po co kursy jazdy dla motocyklistów, po co uprawnienia, dlaczego z prawem jazdy na samochód obojętnie jaki nie można poruszać sie motocyklem? Wszystko to wyjaśnił obrazek nauki jazdy jaki wczoraj widziałm. Instruktor uczył przyszłych kierowców typowego łamania przepisów, jakich dopuszczają się jednośladowcy. Teraz wszystko jasne jest dla mnie. I jeszcze jedno! Kiedyś gdzieś słyszałem apel lekarza, żeby nie nazywać motocyklistów "dawcami organów"! Dlaczego, to już może wyjasni jakis kierowiec jednośladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 13

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...